• 8bit Honeydew Kong

8bit Honeydew Kong

  • Výrobca: BIT
  • Dostupnosť: 1 ks skladom
  • 9,15€
  • 7,99€

Príchuť 8bit v Shake and Vape, určená pre namiešanie vlastného e-liquidu.

Aby ste boli skutočne silní a udvihli i tie najväčšie sudy, chce to dávku výdatného čerstvého exotického ovocia. Cukrový melón, lahodné liči a zrelý banán so štedrou dávkou cukru tvoria výrazne ovocný a sladký koktail, s ktorým sa zaručene ubránite i tomu najvlezlejšiemu inštalatérovi. 

Klasiká má svoje neodolateľné kúzlo, a to platí pre všetko, autá, hry i e-liquidy. 8bit vám prináša osvedčené shake and vape príchute v pixelovom štýle. Inšpirované nezabudnuteľnými hernými peckami, vaše chuťové poháriky dosiahnu s 8bit najvyššie možné skóre a užijú si jedinečné chuťové kombinácie. Naviac ide o shake and vape príchute, takže stačí doliať bázu, všetko poriadne premiešať a potom si už len vychutnávať prvotriedny e-liquid. 8bit nepotrebuje zrieť, aby ste dosiahli maximálny vapovací pôžitok.

Starostlivá výroba prebieha priamo v Českej republike. V zariadeniach, ktoré spĺňajú striktné nariadenia, sa pod prísnym dohľadom využívajú iba tie najlepšie a najvalitnejšie suroviny. Iba tak môže byť vždy a s absolútnou istotou zaručený dokonalý výsledný produkt, ktorý spĺňa všetky očakávania. Práve silný dôraz na špičkovú výrobu oddeľuje kvalitné príchute od tých priemerných.

Jedná sa o vysokokoncentrované príchute, nie o hotové náplne. Príchuť je potrebné zmiešať s bázou obsahujúcou propylénglykol a/alebo rastlinný glycerol.

Parametre:

18ml príchute v 60ml fľaštičke.

Súvisiace produkty