qp Design Fatality M25 RTA

  • Výrobca: QP Design
  • Dostupnosť: 5 ks skladom
  • 69,95€


Dostupné možnosti

Netradičná konštrukcia s dvoma AFC krúžkami.
Fatality M25 je zmenšená, vylepšená verzia staršieho menovca. Nerezová konštrukcia s presne zapadajúcimi závitmi má priemer 25mm (- okolo závitu, vyššie 27mm) a prichádza s predinštalovaným rovným sklíčkom v objeme 4ml. Na vrchu je skompletizovaný priehladným driptipom typu 810. Jedným hlavným rozdielom oproti predchodcu je špeciálna ultem airflow vložka, vďaka čomu sa môžete tešiť na ešte jemnejšie poťahovanie.


Rýchla a jednoduchá inštalácia špirálky a osadenie vaty.
Vzhľadom k jeho priemeru, disponuje s veľkou bezpostovou, mierne vyvýšenou základňou so štyrmi bočnými kontaktmi, ktorá je ideálna na umiestnenie akýchkoľvek zložitejších námotov, či sa už jedná o single alebo dual osadenie. Rovnako ako základňa, aj komín a driptip sú širších rozmerov, preto je atomizér predurčený pre použitie na priamy poťah do pľúc (DL). Zlepšenia sa dočkala aj výmena vaty, ktorú môžete vykonať bez toho, aby bolo potrebné vyprázdniť tank!


Dva samostatne ovládateľné regulačné krúžky na prívod vzduchu.

Fatality M25 využíva nie jeden, ale hneď dva plne nastaviteľné a úplne nezávislé krúžky s dvoma výrezmi na reguláciu prietoku vzduchu.

So spodným krúžkom regulujete spodné prúdenie vzduchu.

Vzduch prichádzajúci cez spodnú ultemovú 15 dierovú vložku ofukuje špirálku zospodu, rovnomerne po celej dĺžke (bottom-feed airflow), kým horným regulačným krúžkom viete ovládať bočný prietok vzduchu (direct-to-coil airflow), ktorý privádza vzduch z boku priamo ku špirálkam, z obidvoch strán.


Vrchné plnenie s dvojakým objemom.

Bajonetový systém otvárania je oveľa praktickejší – nič sa neskrutkuje, vrúbkovaný topcap stačí pootočiť doľava, aby ste získali prístup k dvom veľkým plniacim otvorom. Fatality M25 ponúka objem 4ml – so silikónovou TPD redukciou len 2ml - ale pri použití vypuklého sklíčka viete zväčšiť objem nádržky až na 5,5ml.


Krabička Fatality M25 RTA obsahuje okrem náhradného pyrex skla aj povinné náhradné diely, dekoračný silikónový krúžok a dvojicu skrutkovačov (plochý, imbus).

Parametre:
Priemer základne: 25mm/27mm

Objem: 4ml / 5,5ml
Materiál: nerez, pyrex, ultem
Špirálka: Single/Dual

Závit: 510
Plnenie: Vrchný

Balenie obsahuje:
1x qp Design Fatality M25 RTA

1x náhradné bulb pyrex sklo - objem 5,5ml
1x dekoračný silikónový krúžok qp Design
1x sada náhradných tesnení a skrutiek
1x imbusový klúč
1x plochý skrutkovač
1x certifikát originality

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.