• 8bit Super Mango Bros

8bit Super Mango Bros

  • Výrobca: BIT
  • Dostupnosť: 1 ks skladom
  • 9,15€
  • 7,99€

Príchuť 8bit v Shake and Vape, určená pre namiešanie vlastného e-liquidu.

Ten najlepší inštalatér si poradí s akýmkoľvek problémom a dokonca vám zo svojich ciest po svete stihne priniesť vynikajúci exotický mix sladkého manga a citrusového pomela s príjemne chladivými tónmi, ktoré vás dokonale osviežia.

Klasiká má svoje neodolateľné kúzlo, a to platí pre všetko, autá, hry i e-liquidy. 8bit vám prináša osvedčené shake and vape príchute v pixelovom štýle. Inšpirované nezabudnuteľnými hernými peckami, vaše chuťové poháriky dosiahnu s 8bit najvyššie možné skóre a užijú si jedinečné chuťové kombinácie. Naviac ide o shake and vape príchute, takže stačí doliať bázu, všetko poriadne premiešať a potom si už len vychutnávať prvotriedny e-liquid. 8bit nepotrebuje zrieť, aby ste dosiahli maximálny vapovací pôžitok.

Starostlivá výroba prebieha priamo v Českej republike. V zariadeniach, ktoré spĺňajú striktné nariadenia, sa pod prísnym dohľadom využívajú iba tie najlepšie a najvalitnejšie suroviny. Iba tak môže byť vždy a s absolútnou istotou zaručený dokonalý výsledný produkt, ktorý spĺňa všetky očakávania. Práve silný dôraz na špičkovú výrobu oddeľuje kvalitné príchute od tých priemerných.

Jedná sa o vysokokoncentrované príchute, nie o hotové náplne. Príchuť je potrebné zmiešať s bázou obsahujúcou propylénglykol a/alebo rastlinný glycerol.

Parametre:
18ml príchute v 60ml fľaštičke.

Súvisiace produkty